Sortuj według

Maszyny Osprzęt

Katalog

Wózki widłowe elektryczne

Elektryczne wózki widłowe Manitou dla każdego przedsiębiorstwa, w którym liczy się zarówno dobra jakość wykonania pojazdu, jak i jego efektywna i wydajna praca.


Komfort pracy wózkami elektrycznymi Manitou

Kompaktowa budowa wózków elektrycznym Manitou połączona z ich intuicyjną obsługą sprawia, iż prowadzenie pojazdu jest nie tylko sprawniejsze ale przyjemniejsze niż kiedykolwiek. Uproszczone, przejrzyste tablice przyrządów pokładowych, łatwy dostęp do komponentów oraz wygodne fotele operatora znacznie podnoszą komfort codziennej pracy operatorów.

Dźwignie

Wydajność zapewniana przez elektryczne wózki widłowe

Jednak najważniejsze są parametry, jakimi mogą pochwalić się wózki widłowe elektryczne Manitou. Pojazdy tego typu charakteryzuje udźwig maksymalny od 1 500 do nawet 5 000 kg (!) w przypadku wybranych modeli. W przypadku maksymalnej wysokości podnoszenia, jaka cechuje wózki elektryczne Manitou - w ofercie znaleźć można głównie modele do 6. oraz 6,5 metra. W zależności od potrzeb - wózki widłowe elektryczne Manitou mogą rozwijać prędkości oscylujące w granicach 13-16 km/h. Wszystkie te parametry wpływają na zapewnienie płynności i wysokiej efektywności pracy.

Elektryczne wózki widłowe

Korzyści z wyboru elektrycznych wózków Manitou

Wybierając wózki widłowe elektryczne Manitou można mieć pewność korzyści płynących z:

  • dobrej jakości wykonania;
  • łatwej konserwacji;
  • intuicyjnej obsługi;
  • komfortowej i wygodnej kabiny operatora;
  • nowoczesnego designu.

Wózek elektryczny


Szukasz wózka widłowego elektrycznego, jednak nie wiesz, który model wybrać? A może potrzebujesz części zamiennych do swojego pojazdu?
Zapraszamy do kontaktu! Wykwalifikowani doradcy chętnie udzielą Ci odpowiedzi, na wszystkie nurtujące pytania i doradzą podczas zakupu!

Kontakt

ZATOR, ul. S.Staszica 21/4

tel.kom.: 609 551 780
e-mail: biuro@manitou24.pl

Elektryczne wózki widłowe

Jest 13 produktów.